Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Joanna Olejnik

Bardzo dobre biuro podróży. Polecam wszystkim! Wyprawy nad Bajkał nie da się zapomnieć.

Opinie naszych klientów

Roman

To już trzy lata jak byłem z Waszym biurem nad Bajkałem. Wtedy to był mój prezent na 70-te moje urodziny. Zostały miłe wspomnienia, do których stale powracam. PS. Jeszcze mam nasiona limby, z których robię Limbówkę.

Opinie naszych klientów

Piotr Golebiowski

Bardzo ogarnięci, kompetentni, pomocni i zwyczajnie sympatyczni ludzie. Serdecznie polecam!

Opinie naszych klientów

Arkadiusz Zdrojewski

Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie. Kupiłem go w ostatniej chwili, a mimo to dostałem propozycję lotu z grupą (niestety było już bardzo drogo) oraz loty alternatywne. Czułem się zaopiekowany 😊 Mieliśmy fajną grupę: ludzie w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, a mimo to byliśmy bardzo zgraną ekipą! O nastroje, nastrojenie i wszystko inne dbał tandem: Włodek (przewodnik) i Misza (kierowca i dobra dusza). Dziękuję 🙂 Kyrgystan to piękne przestrzenie, cudownie majestatyczne góry oraz wysokogórskie jeziora. Kraj nie skażony masową turystyką, który rozwija się bardzo szybko, ale na razie to taka Polska lat 90-tych. Dlatego warto go odwiedzić teraz. Polecam z Szerokimi Torami! Ps. Nocowanie w jurtach to niby wyjście poza strefę komfortu, ale to doświadczenie zdecydowanie na plus.

Opinie naszych klientów

Joanna Feil

Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)

Opinie naszych klientów

Iza Jasielon-Przeżdziecka

Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy) ...to byłam ja Iza Jasielon- Przeżdziecka

Opinie naszych klientów

Bogusława Wajdzik

Ciekawe opowieści, ładne zdjęcia filmowe, interesujące miejsca. Brakowało takiego programu. Gratulacje 👍

Opinie naszych klientów

Tomek Woźniak

Za nami już dwie wyprawy z "Szerokimi Torami", mogę więc śmiało powiedzieć, że ekipa trzyma bardzo dobry poziom. W obu podróżach towarzyszyli nam świetnie przygotowani i doświadczeni przewodnicy, a sam program był dopasowany optymalnie pod zwiedzanie. Grupy są kameralne, co sprawia, że podróż z taką ekipą się nie nudzi. Zdecydowanie jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Szerokich Torów :)

Opinie naszych klientów

Anna Szpytko

To mój pierwszy wyjazd z Szerokimi torami i na pewno nie ostatni 😉 juz przeglądam kolejne wyjazdy na rok 2025.. do zobaczenia 😍😘🤪…

Blog podróżniczy

;