Joanna Olejnik
Bardzo dobre biuro podróży. Polecam wszystkim! Wyprawy nad Bajkał nie da się zapomnieć.
Roman
To już trzy lata jak byłem z Waszym biurem nad Bajkałem. Wtedy to był mój prezent na 70-te moje urodziny. Zostały miłe wspomnienia, do których stale powracam.
PS. Jeszcze mam nasiona limby, z których robię Limbówkę.
Piotr Golebiowski
Bardzo ogarnięci, kompetentni, pomocni i zwyczajnie sympatyczni ludzie.
Serdecznie polecam!
Arkadiusz Zdrojewski
Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie. Kupiłem go w ostatniej chwili, a mimo to dostałem propozycję lotu z grupą (niestety było już bardzo drogo) oraz loty
alternatywne. Czułem się zaopiekowany 😊 Mieliśmy fajną grupę: ludzie w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, a mimo to byliśmy bardzo zgraną ekipą! O nastroje, nastrojenie i wszystko inne dbał tandem: Włodek (przewodnik) i Misza (kierowca i dobra dusza). Dziękuję 🙂
Kyrgystan to piękne przestrzenie, cudownie majestatyczne góry oraz wysokogórskie jeziora. Kraj nie skażony masową turystyką, który rozwija się bardzo szybko, ale na razie to taka Polska lat 90-tych. Dlatego warto go odwiedzić teraz. Polecam z Szerokimi Torami!
Ps. Nocowanie w jurtach to niby wyjście poza strefę komfortu, ale to doświadczenie zdecydowanie na plus.
Joanna Feil
Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie
Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)
Iza Jasielon-Przeżdziecka
Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi
słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy)
...to byłam ja Iza Jasielon- Przeżdziecka
Bogusława Wajdzik
Ciekawe opowieści, ładne zdjęcia filmowe, interesujące miejsca.
Brakowało takiego programu.
Gratulacje 👍
Tomek Woźniak
Za nami już dwie wyprawy z "Szerokimi Torami", mogę więc śmiało powiedzieć, że ekipa trzyma bardzo dobry poziom.
W obu podróżach towarzyszyli nam świetnie przygotowani i doświadczeni przewodnicy, a sam program był dopasowany optymalnie pod zwiedzanie.
Grupy są kameralne, co sprawia, że podróż z taką ekipą się nie nudzi.
Zdecydowanie jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Szerokich Torów :)
Anna Szpytko
To mój pierwszy wyjazd z Szerokimi torami i na pewno nie ostatni 😉 juz przeglądam kolejne wyjazdy na rok 2025.. do zobaczenia 😍😘🤪…