Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Tomasz Murawiew

Pomogli nam zorganizować bilety i wizy. Dzielili sie mądrymi sugestiami. Bardzo fajni godni zaufania.

Opinie naszych klientów

Tomek Woźniak

Za nami już dwie wyprawy z "Szerokimi Torami", mogę więc śmiało powiedzieć, że ekipa trzyma bardzo dobry poziom. W obu podróżach towarzyszyli nam świetnie przygotowani i doświadczeni przewodnicy, a sam program był dopasowany optymalnie pod zwiedzanie. Grupy są kameralne, co sprawia, że podróż z taką ekipą się nie nudzi. Zdecydowanie jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Szerokich Torów :)

Opinie naszych klientów

Tomasz Kierski

Program i organizacja wyjazdu super. Wrażenia i wspomnienia bezcenne. Polecamy Szerokie Tory.

Opinie naszych klientów

Arkadiusz Zdrojewski

Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie. Kupiłem go w ostatniej chwili, a mimo to dostałem propozycję lotu z grupą (niestety było już bardzo drogo) oraz loty alternatywne. Czułem się zaopiekowany 😊 Mieliśmy fajną grupę: ludzie w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, a mimo to byliśmy bardzo zgraną ekipą! O nastroje, nastrojenie i wszystko inne dbał tandem: Włodek (przewodnik) i Misza (kierowca i dobra dusza). Dziękuję 🙂 Kyrgystan to piękne przestrzenie, cudownie majestatyczne góry oraz wysokogórskie jeziora. Kraj nie skażony masową turystyką, który rozwija się bardzo szybko, ale na razie to taka Polska lat 90-tych. Dlatego warto go odwiedzić teraz. Polecam z Szerokimi Torami! Ps. Nocowanie w jurtach to niby wyjście poza strefę komfortu, ale to doświadczenie zdecydowanie na plus.

Opinie naszych klientów

Grzegorz Przeździecki

Z Szerokimi Torami jeżdżę od początku ich działalności a Właścicieli biura znam nawet dłużej. Rosja (kiedy jeszcze była modna) koleją transsyberyjską i nie tylko, Uzbekistan, Kazachstan, Kirgistan, Armenia, Gruzja, Islandia, ostatnio Azory a za chwilę Australia i Nowa Zelandia to nasze dotychczasowe, wspólne Wyprawy. Mógłbym pojechać tam indywidualnie... pewnie tak, ale w grupie Przyjaciół ST jest raźniej i weselej. A przede wszystkim bezpiecznie i absolutnie profesjonalnie od startu do lądowania 👍 Polecam bezwzględnie 👍

Opinie naszych klientów

Małgorzata Mączyńska

Ujęła mnie dbałość Szerokich Torów o uczestników! Dwa dni przed wyjazdem zadzwonili z miłym przypomnieniem o wyjeździe, dobrą chwile porozmawialiśmy. Pracują z doskonałymi przewodnikami, naszym była Kamila Kielar, bardzo doświadczona podróżniczka i niezwykle sympatyczna osoba!!! Wyjazd, mimo obiektywnych trudności (pogoda, odwołane loty) był niezwykle miły, grupa zintegrowana, Kamila wycisnęła z wyjazdu, ile się dało! Polecam Szerokie Tory, to biuro godne zaufania!

Opinie naszych klientów

Piotr Golebiowski

Bardzo ogarnięci, kompetentni, pomocni i zwyczajnie sympatyczni ludzie. Serdecznie polecam!

Opinie naszych klientów

Anita Czuban

Wspaniała wyprawa! Wspaniali ludzie z pasją! Polecam !!!

Opinie naszych klientów

Joanna Feil

Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)

Blog podróżniczy

;