Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Michał Surdacki

Wyjazd bardzo udany, już przy rezerwacji był dobry kontakt z biurem, czułem różnice w porównaniu do biur komercyjnych. Wyjazd w małej grupie, uczestnicy to prawdziwi turyści - podróżnicy. Pogoda nie zawsze dopisywała, ale świetna pilotka Pani Olga fenomenalnie dostosowywała plan do panującej pogody. Polecam biuro

Opinie naszych klientów

Tomasz Kierski

Program i organizacja wyjazdu super. Wrażenia i wspomnienia bezcenne. Polecamy Szerokie Tory.

Opinie naszych klientów

Ewa Rogosz

Wspaniała wyprawa, jeżeli chodzi o tempo i wrażenia to określiłyśmy ją Wielką Pardubicką, ale dałyśmy radę 💪 Fajna grupa się trafiła i fajna przewodniczka. Próbowałyśmy same ogarnąć wyprawę ale szczęśliwie trafiłyśmy na ofertę Szerokich Torów. Dobra robota Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Tomek Woźniak

Za nami już dwie wyprawy z "Szerokimi Torami", mogę więc śmiało powiedzieć, że ekipa trzyma bardzo dobry poziom. W obu podróżach towarzyszyli nam świetnie przygotowani i doświadczeni przewodnicy, a sam program był dopasowany optymalnie pod zwiedzanie. Grupy są kameralne, co sprawia, że podróż z taką ekipą się nie nudzi. Zdecydowanie jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Szerokich Torów :)

Opinie naszych klientów

Aleksandra Sędor

Organizacja, atmosfera, przygoda!

Opinie naszych klientów

Geno Ve Fa

Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy)

Opinie naszych klientów

Piotr Wójtowicz

Polecam wszystko naprawdę super

Opinie naszych klientów

Paweł Andruszkiewicz

Dziś rano wróciliśmy do Warszawy z naszego dwutygodniowego wyjazdu do Uzbekistanu organizowanego przez biuro Szerokie Tory. Nasza wyprawa była naprawdę wyjątkowa! Uzbekistan nas zachwycił. W ciągu naszej podróży mogliśmy poznać fascynującą historię tego kraju, wspaniałe zabytki oraz przyrodę. Były także okazje do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Przejazdy pociągiem wagonami plackartnymi, picie herbaty parzonej z wody z kipiatoka, czy widok rdzewiejących wraków na dnie Morza Aralskiego, które odeszło pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Takich wspomnień jest dużo więcej. Składamy wyrazy uznania za przygotowanie znakomitego programu wyjazdu, który pozwolił nam poznać różne oblicza Uzbekistanu. Jednak nawet najlepiej przygotowany program zawiedzie bez przewodników, którzy spowodują, że wszystko będzie sprawnie działać, a uczestnicy stworzą wakacyjną drużynę. Kapitanem naszej drużyny był Włodek Szczeciński. Włodek-człowiek orkiestra-lider, organizator i kumpel w jednym. I co ważne w tej części świata perfekcyjnie mówiący po rosyjsku. Chcemy jednak podkreślić, że poza Włodkiem naprawdę wszyscy miejscowi przewodnicy i kierowcy zajmujący się nami byli superprofesjonalistami. Wróciliśmy pełni wrażeń i snujemy już plany na następne wyjazdy. Mamy nadzieję, że znowu z Szerokimi Torami. Beata i Paweł

Opinie naszych klientów

Krzysztof Nawrocki

Program wyjazdu przemyślany i dobrze przygotowany bez żadnej obsuwy.Specjalnym atutem wycieczki była pilotka p.Olga wyjątkowa wiedza, erudycja oraz kultura osobista sprawiają że chce się jechać ponownie Krzysztof & Hania Nawroccy

Blog podróżniczy

;