Geno Ve Fa
Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi
słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy)
Michal M
Jak zwykle świetna opieka przed-wyjazdowa, organizacja samego wyjazdu oraz czuwanie biura i reagowanie na bieżące potrzeby. Polecam! Wyjazdy dla aktywnych i
oczekujących czegoś więcej niż leżenie przy basenie.
Bogusława Wajdzik
Ciekawe opowieści, ładne zdjęcia filmowe, interesujące miejsca.
Brakowało takiego programu.
Gratulacje 👍
Paweł Andruszkiewicz
Dziś rano wróciliśmy do Warszawy z naszego dwutygodniowego wyjazdu do Uzbekistanu organizowanego przez biuro Szerokie Tory.
Nasza wyprawa była naprawdę wyjątkowa! Uzbekistan nas zachwycił. W ciągu naszej podróży mogliśmy poznać fascynującą historię tego kraju, wspaniałe zabytki oraz przyrodę. Były także okazje do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Przejazdy pociągiem wagonami plackartnymi, picie herbaty parzonej z wody z kipiatoka, czy widok rdzewiejących wraków na dnie Morza Aralskiego, które odeszło pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Takich wspomnień jest dużo więcej.
Składamy wyrazy uznania za przygotowanie znakomitego programu wyjazdu, który pozwolił nam poznać różne oblicza Uzbekistanu.
Jednak nawet najlepiej przygotowany program zawiedzie bez przewodników, którzy spowodują, że wszystko będzie sprawnie działać, a uczestnicy stworzą wakacyjną drużynę.
Kapitanem naszej drużyny był Włodek Szczeciński. Włodek-człowiek orkiestra-lider, organizator i kumpel w jednym. I co ważne w tej części świata perfekcyjnie mówiący po rosyjsku.
Chcemy jednak podkreślić, że poza Włodkiem naprawdę wszyscy miejscowi przewodnicy i kierowcy zajmujący się nami byli superprofesjonalistami.
Wróciliśmy pełni wrażeń i snujemy już plany na następne wyjazdy. Mamy nadzieję, że znowu z Szerokimi Torami.
Beata i Paweł
Roman
To już trzy lata jak byłem z Waszym biurem nad Bajkałem. Wtedy to był mój prezent na 70-te moje urodziny. Zostały miłe wspomnienia, do których stale powracam.
PS. Jeszcze mam nasiona limby, z których robię Limbówkę.
Tomasz Murawiew
Pomogli nam zorganizować bilety i wizy. Dzielili sie mądrymi sugestiami. Bardzo fajni godni zaufania.
Małgorzata Mączyńska
Ujęła mnie dbałość Szerokich Torów o uczestników! Dwa dni przed wyjazdem zadzwonili z miłym przypomnieniem o wyjeździe, dobrą chwile porozmawialiśmy. Pracują
z doskonałymi przewodnikami, naszym była Kamila Kielar, bardzo doświadczona podróżniczka i niezwykle sympatyczna osoba!!! Wyjazd, mimo obiektywnych trudności (pogoda, odwołane loty) był niezwykle miły, grupa zintegrowana, Kamila wycisnęła z wyjazdu, ile się dało!
Polecam Szerokie Tory, to biuro godne zaufania!
Aleksandra Sędor
Organizacja, atmosfera, przygoda!
Agnieszka Cybulska
Tegoroczne wakacje spędziłam z przyjaciółmi w Mongolii i nad Bajkałem w Rosji. Zazwyczaj planujemy całość wyjazdu samodzielnie, ale tym razem ze względu na
specyfikę miejsc docelowych (szczególnie Mongolii, gdzie poruszać się samodzielnie nie sposób) zdecydowaliśmy się na pomoc biura Szerokie Tory. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę! Wszystko przebiegło perfekcyjnie. Chociaż nie mieliśmy pilota z biura to i tak cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Jak miał na nas czekać kierowca to czekał. Jak inna grupa z biura była w pobliżu to mogliśmy do nich dołączyć. Jak przewodniczka w Mongolii miała nagły przypadek woreczka żółciowego, to już kolejnego poranka dołączyła do nas jej zastępczyni.
Dodatkowo widać i czuć, że biuro się zna i kocha te kierunki. Pani Alicja zawsze cierpliwie służyła dobrą radą i wskazywała co ciekawego można zobaczyć czy smacznego zjeść.
Polecam bardzo gorąco!!! I dziękuję!!!