Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Geno Ve Fa

Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy)

Opinie naszych klientów

Anita Czuban

Wspaniała wyprawa! Wspaniali ludzie z pasją! Polecam !!!

Opinie naszych klientów

Małgorzata Kuik

profesjonalna obsługa, dobrze przygotowany program, elastyczność, zaopiekowanie sie klientem, dbałość o atmosferę wyjazdu

Opinie naszych klientów

Joanna Feil

Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)

Opinie naszych klientów

Iwona Jakimowicz

Niestety można dać tylko 5 gwiazdek, a Szerokie Tory zasługują na dużo więcej! Organizacja, przepływ informacji, atmosfera, zaopiekowanie, trasa, przewodnik - wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie nie jest to mój ostatni wyjazd z tym biurem. Bardzo polecam.

Opinie naszych klientów

Tomasz Murawiew

Pomogli nam zorganizować bilety i wizy. Dzielili sie mądrymi sugestiami. Bardzo fajni godni zaufania.

Opinie naszych klientów

Le Dobrowolski

Rzemieślnicze (kraftowe 😃) wyjazdy w gronie umożliwiającym integrację. Nie robią wszystkiego, tylko miejsca, które organizatorzy znają dobrze, dzięki temu łatwo adaptować program do pogody czy innych ograniczeń. Fantastyczna wiedza o geografii, historii i po prostu sposobie życia.

Opinie naszych klientów

Michal M

Jak zwykle świetna opieka przed-wyjazdowa, organizacja samego wyjazdu oraz czuwanie biura i reagowanie na bieżące potrzeby. Polecam! Wyjazdy dla aktywnych i oczekujących czegoś więcej niż leżenie przy basenie.

Opinie naszych klientów

Tomasz Woźniak

Za nami już dwie wyprawy z "Szerokimi Torami", mogę więc śmiało powiedzieć, że ekipa trzyma bardzo dobry poziom. W obu podróżach towarzyszyli nam świetnie przygotowani i doświadczeni przewodnicy, a sam program był dopasowany optymalnie pod zwiedzanie. Grupy są kameralne, co sprawia, że podróż z taką ekipą się nie nudzi. Zdecydowanie jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Szerokich Torów :

Blog podróżniczy

;