Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Ewa Ciepła

Tak zdecydowanie na tak

Opinie naszych klientów

Anna Szpytko

To mój pierwszy wyjazd z Szerokimi torami i na pewno nie ostatni 😉 juz przeglądam kolejne wyjazdy na rok 2025.. do zobaczenia 😍😘🤪…

Opinie naszych klientów

Iwona Jakimowicz

Niestety można dać tylko 5 gwiazdek, a Szerokie Tory zasługują na dużo więcej! Organizacja, przepływ informacji, atmosfera, zaopiekowanie, trasa, przewodnik - wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie nie jest to mój ostatni wyjazd z tym biurem. Bardzo polecam.

Opinie naszych klientów

Geno Ve Fa

Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy)

Opinie naszych klientów

Joanna Feil

Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)

Opinie naszych klientów

Anna Jarząb

Niezwykłe biuro tworzone przez niezwykłych ludzi. 100% uczciwości, 200% zaangażowania. Długo będziemy pamiętać Sylwestra w Uzbekistanie. Organizacja - doskonała, atmosfera - bezcenna. Ogromna ilość wiedzy i opowieści podanych przez Jędrzeja ze swadą, piękną polszczyzną. To była nasza pierwsza wyprawa z Szerokimi Torami - i, na pewno, nie ostatnia. Dziękujemy!

Opinie naszych klientów

Michal Kuranowski

To już moja druga podróż z Szerokimi torami i chyba nie ostania. Rzetelne i uczciwe biuro podróży. POLECAM

Opinie naszych klientów

Piotr Golebiowski

Bardzo ogarnięci, kompetentni, pomocni i zwyczajnie sympatyczni ludzie. Serdecznie polecam!

Opinie naszych klientów

Michal M

Jak zwykle świetna opieka przed-wyjazdowa, organizacja samego wyjazdu oraz czuwanie biura i reagowanie na bieżące potrzeby. Polecam! Wyjazdy dla aktywnych i oczekujących czegoś więcej niż leżenie przy basenie.

Blog podróżniczy

;