Tomasz Murawiew
Pomogli nam zorganizować bilety i wizy. Dzielili sie mądrymi sugestiami. Bardzo fajni godni zaufania.
Tomek Woźniak
Za nami już dwie wyprawy z "Szerokimi Torami", mogę więc śmiało powiedzieć, że ekipa trzyma bardzo dobry poziom.
W obu podróżach towarzyszyli nam świetnie przygotowani i doświadczeni przewodnicy, a sam program był dopasowany optymalnie pod zwiedzanie.
Grupy są kameralne, co sprawia, że podróż z taką ekipą się nie nudzi.
Zdecydowanie jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Szerokich Torów :)
Tomasz Kierski
Program i organizacja wyjazdu super. Wrażenia i wspomnienia bezcenne. Polecamy Szerokie Tory.
Arkadiusz Zdrojewski
Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie. Kupiłem go w ostatniej chwili, a mimo to dostałem propozycję lotu z grupą (niestety było już bardzo drogo) oraz loty
alternatywne. Czułem się zaopiekowany 😊 Mieliśmy fajną grupę: ludzie w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, a mimo to byliśmy bardzo zgraną ekipą! O nastroje, nastrojenie i wszystko inne dbał tandem: Włodek (przewodnik) i Misza (kierowca i dobra dusza). Dziękuję 🙂
Kyrgystan to piękne przestrzenie, cudownie majestatyczne góry oraz wysokogórskie jeziora. Kraj nie skażony masową turystyką, który rozwija się bardzo szybko, ale na razie to taka Polska lat 90-tych. Dlatego warto go odwiedzić teraz. Polecam z Szerokimi Torami!
Ps. Nocowanie w jurtach to niby wyjście poza strefę komfortu, ale to doświadczenie zdecydowanie na plus.
Grzegorz Przeździecki
Z Szerokimi Torami jeżdżę od początku ich działalności a Właścicieli biura znam nawet dłużej. Rosja (kiedy jeszcze była modna) koleją transsyberyjską i nie
tylko, Uzbekistan, Kazachstan, Kirgistan, Armenia, Gruzja, Islandia, ostatnio Azory a za chwilę Australia i Nowa Zelandia to nasze dotychczasowe, wspólne Wyprawy. Mógłbym pojechać tam indywidualnie... pewnie tak, ale w grupie Przyjaciół ST jest raźniej i weselej. A przede wszystkim bezpiecznie i absolutnie profesjonalnie od startu do lądowania 👍 Polecam bezwzględnie 👍
Małgorzata Mączyńska
Ujęła mnie dbałość Szerokich Torów o uczestników! Dwa dni przed wyjazdem zadzwonili z miłym przypomnieniem o wyjeździe, dobrą chwile porozmawialiśmy. Pracują
z doskonałymi przewodnikami, naszym była Kamila Kielar, bardzo doświadczona podróżniczka i niezwykle sympatyczna osoba!!! Wyjazd, mimo obiektywnych trudności (pogoda, odwołane loty) był niezwykle miły, grupa zintegrowana, Kamila wycisnęła z wyjazdu, ile się dało!
Polecam Szerokie Tory, to biuro godne zaufania!
Piotr Golebiowski
Bardzo ogarnięci, kompetentni, pomocni i zwyczajnie sympatyczni ludzie.
Serdecznie polecam!
Anita Czuban
Wspaniała wyprawa! Wspaniali ludzie z pasją! Polecam !!!
Joanna Feil
Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie
Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)