Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Grzegorz Głowiński

Profesjonalna i bardzo miła obsługa. w pełni polecam biuro.

Opinie naszych klientów

Grzegorz Przeździecki

Z Szerokimi Torami jeżdżę od początku ich działalności a Właścicieli biura znam nawet dłużej. Rosja (kiedy jeszcze była modna) koleją transsyberyjską i nie tylko, Uzbekistan, Kazachstan, Kirgistan, Armenia, Gruzja, Islandia, ostatnio Azory a za chwilę Australia i Nowa Zelandia to nasze dotychczasowe, wspólne Wyprawy. Mógłbym pojechać tam indywidualnie... pewnie tak, ale w grupie Przyjaciół ST jest raźniej i weselej. A przede wszystkim bezpiecznie i absolutnie profesjonalnie od startu do lądowania 👍 Polecam bezwzględnie 👍

Opinie naszych klientów

Michal Kuranowski

To już moja druga podróż z Szerokimi torami i chyba nie ostania. Rzetelne i uczciwe biuro podróży. POLECAM

Opinie naszych klientów

Ewa Ciepła

Tak zdecydowanie na tak

Opinie naszych klientów

Roman

To już trzy lata jak byłem z Waszym biurem nad Bajkałem. Wtedy to był mój prezent na 70-te moje urodziny. Zostały miłe wspomnienia, do których stale powracam. PS. Jeszcze mam nasiona limby, z których robię Limbówkę.

Opinie naszych klientów

Ewa Rogosz

Wspaniała wyprawa, jeżeli chodzi o tempo i wrażenia to określiłyśmy ją Wielką Pardubicką, ale dałyśmy radę 💪 Fajna grupa się trafiła i fajna przewodniczka. Próbowałyśmy same ogarnąć wyprawę ale szczęśliwie trafiłyśmy na ofertę Szerokich Torów. Dobra robota Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Krystyna Niedzielska

Wycieczka życia, wszystko na najwyższym poziomie, mogę tylko polecić , firma mega super a pilot Jędrzej świetny! To tylko kilka ostatnich z28 dniowej wyprawy

Opinie naszych klientów

Krzysztof Nawrocki

Program wyjazdu przemyślany i dobrze przygotowany bez żadnej obsuwy.Specjalnym atutem wycieczki była pilotka p.Olga wyjątkowa wiedza, erudycja oraz kultura osobista sprawiają że chce się jechać ponownie Krzysztof & Hania Nawroccy

Opinie naszych klientów

Iza Jasielon-Przeżdziecka

Kochani... mówią że będzie ciężko i skromnie , a wychodzi im jak zawsze fantastycznie... wróciłam kilka dni temu z Zimowego Bajkału. No i co? No i brak mi słów. Niech żyją SZEROKIE TORY.... POLECAM, ZACHWALAM I NIE WIEM CO JESZCZE ...alleluja !!!! ( to tak a propos nadchodzącej Wielkanocy) ...to byłam ja Iza Jasielon- Przeżdziecka

Blog podróżniczy

;