Aleksandra Sędor
Organizacja, atmosfera, przygoda!
Michal Kuranowski
To już moja druga podróż z Szerokimi torami i chyba nie ostania. Rzetelne i uczciwe biuro podróży. POLECAM
Le Dobrowolski
Rzemieślnicze (kraftowe 😃) wyjazdy w gronie umożliwiającym integrację. Nie robią wszystkiego, tylko miejsca, które organizatorzy znają dobrze, dzięki temu
łatwo adaptować program do pogody czy innych ograniczeń. Fantastyczna wiedza o geografii, historii i po prostu sposobie życia.
Piotr Wójtowicz
Polecam wszystko naprawdę super
Bogusława Wajdzik
Ciekawe opowieści, ładne zdjęcia filmowe, interesujące miejsca.
Brakowało takiego programu.
Gratulacje 👍
Anna Jarząb
Niezwykłe biuro tworzone przez niezwykłych ludzi. 100% uczciwości, 200% zaangażowania. Długo będziemy pamiętać Sylwestra w Uzbekistanie. Organizacja - doskonała,
atmosfera - bezcenna. Ogromna ilość wiedzy i opowieści podanych przez Jędrzeja ze swadą, piękną polszczyzną. To była nasza pierwsza wyprawa z Szerokimi Torami - i, na pewno, nie ostatnia.
Dziękujemy!
Piotr Golebiowski
Bardzo ogarnięci, kompetentni, pomocni i zwyczajnie sympatyczni ludzie.
Serdecznie polecam!
Iwona Jakimowicz
Niestety można dać tylko 5 gwiazdek, a Szerokie Tory zasługują na dużo więcej! Organizacja, przepływ informacji, atmosfera, zaopiekowanie, trasa, przewodnik -
wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie nie jest to mój ostatni wyjazd z tym biurem. Bardzo polecam.
Michał Surdacki
Wyjazd bardzo udany, już przy rezerwacji był dobry kontakt z biurem, czułem różnice w porównaniu do biur komercyjnych. Wyjazd w małej grupie, uczestnicy to
prawdziwi turyści - podróżnicy. Pogoda nie zawsze dopisywała, ale świetna pilotka Pani Olga fenomenalnie dostosowywała plan do panującej pogody. Polecam biuro