Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Krystyna Niedzielska

Wycieczka życia, wszystko na najwyższym poziomie, mogę tylko polecić , firma mega super a pilot Jędrzej świetny! To tylko kilka ostatnich z28 dniowej wyprawy

Opinie naszych klientów

Joanna Olejnik

Bardzo dobre biuro podróży. Polecam wszystkim! Wyprawy nad Bajkał nie da się zapomnieć.

Opinie naszych klientów

Ola Sędor

Profesjonalne podejście do klienta. Ciekawe programy. Piloci z wiedzą i zaangażowaniem. Wieczory przy ognisku z gitarą. Polecam

Opinie naszych klientów

Michal Kuranowski

To już moja druga podróż z Szerokimi torami i chyba nie ostania. Rzetelne i uczciwe biuro podróży. POLECAM

Opinie naszych klientów

Anna Szpytko

To mój pierwszy wyjazd z Szerokimi torami i na pewno nie ostatni 😉 juz przeglądam kolejne wyjazdy na rok 2025.. do zobaczenia 😍😘🤪…

Opinie naszych klientów

PPHU CHILI

Pasjonaci, świetni organizatorzy i przewodnicy. Można długo wymieniać, ale czyż nie łatwiej pojechać z nimi w świat i samemu przekonać się, czy "Szerokie Tory" zasługują na tak znakomite opinie?

Opinie naszych klientów

Arkadiusz Zdrojewski

Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie. Kupiłem go w ostatniej chwili, a mimo to dostałem propozycję lotu z grupą (niestety było już bardzo drogo) oraz loty alternatywne. Czułem się zaopiekowany 😊 Mieliśmy fajną grupę: ludzie w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, a mimo to byliśmy bardzo zgraną ekipą! O nastroje, nastrojenie i wszystko inne dbał tandem: Włodek (przewodnik) i Misza (kierowca i dobra dusza). Dziękuję 🙂 Kyrgystan to piękne przestrzenie, cudownie majestatyczne góry oraz wysokogórskie jeziora. Kraj nie skażony masową turystyką, który rozwija się bardzo szybko, ale na razie to taka Polska lat 90-tych. Dlatego warto go odwiedzić teraz. Polecam z Szerokimi Torami! Ps. Nocowanie w jurtach to niby wyjście poza strefę komfortu, ale to doświadczenie zdecydowanie na plus.

Opinie naszych klientów

Tomasz Woźniak

Za nami już dwie wyprawy z "Szerokimi Torami", mogę więc śmiało powiedzieć, że ekipa trzyma bardzo dobry poziom. W obu podróżach towarzyszyli nam świetnie przygotowani i doświadczeni przewodnicy, a sam program był dopasowany optymalnie pod zwiedzanie. Grupy są kameralne, co sprawia, że podróż z taką ekipą się nie nudzi. Zdecydowanie jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Szerokich Torów :

Opinie naszych klientów

Kasia Murawiew

Korzystaliśmy z pomocy Szerokich Torów podczas naszego wyjazdu nad Bajkał. Profesjonalnie i kompetentnie, polecamy!

Blog podróżniczy

;