Małgorzata Mączyńska
Ujęła mnie dbałość Szerokich Torów o uczestników! Dwa dni przed wyjazdem zadzwonili z miłym przypomnieniem o wyjeździe, dobrą chwile porozmawialiśmy. Pracują
z doskonałymi przewodnikami, naszym była Kamila Kielar, bardzo doświadczona podróżniczka i niezwykle sympatyczna osoba!!! Wyjazd, mimo obiektywnych trudności (pogoda, odwołane loty) był niezwykle miły, grupa zintegrowana, Kamila wycisnęła z wyjazdu, ile się dało!
Polecam Szerokie Tory, to biuro godne zaufania!
Olga Krywult
Szerokie Tory to moje ulubione biuro podróży. Świetna organizacja, nietuzinkowi ludzie, i niepowtarzalne programy.
Arkadiusz Zdrojewski
Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie. Kupiłem go w ostatniej chwili, a mimo to dostałem propozycję lotu z grupą (niestety było już bardzo drogo) oraz loty
alternatywne. Czułem się zaopiekowany 😊 Mieliśmy fajną grupę: ludzie w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, a mimo to byliśmy bardzo zgraną ekipą! O nastroje, nastrojenie i wszystko inne dbał tandem: Włodek (przewodnik) i Misza (kierowca i dobra dusza). Dziękuję 🙂
Kyrgystan to piękne przestrzenie, cudownie majestatyczne góry oraz wysokogórskie jeziora. Kraj nie skażony masową turystyką, który rozwija się bardzo szybko, ale na razie to taka Polska lat 90-tych. Dlatego warto go odwiedzić teraz. Polecam z Szerokimi Torami!
Ps. Nocowanie w jurtach to niby wyjście poza strefę komfortu, ale to doświadczenie zdecydowanie na plus.
Adam Liduk
Szerokie Tory, to nieocenione źródło informacji, a Pani Alicja jest osobą o szczególnej cierpliwości i rzetelności w odpowiadaniu na moje pytania. Zdecydowanie polecam.
Ewa Rogosz
Wspaniała wyprawa, jeżeli chodzi o tempo i wrażenia to określiłyśmy ją Wielką Pardubicką, ale dałyśmy radę 💪 Fajna grupa się trafiła i fajna
przewodniczka. Próbowałyśmy same ogarnąć wyprawę ale szczęśliwie trafiłyśmy na ofertę Szerokich Torów. Dobra robota Szerokie Tory
Kaija Puolalainen
Cudowna wyprawa. Świetna organizacja. Polecam!
Luiza Białokur
Szerokie Tory to przede wszystkim ludzie z pasją. Dzielą się nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem o odwiedzanych miejscach, ale również potrafią stworzyć
niezwykłą atmosferą w trakcie wyjazdu. Organizacja przed wylotem, jak i w trakcie wyjazdu - perfekcyjna i to pomimo nagłych zmian w programie spowodowanych pogodą. Ogromne słowa uznania dla naszej przewodniczki - Kamili Kielar - właściwej osobie na właściwym miejscu :).
Dziękuję Szerokim Torom & Kamili Kielar za niesamowity wyjazd, nieoczywiste miejsca i dokładnie te emocje jakich potrzebowałam. Wyjazd na Azory był fenomenalny!
Roman
To już trzy lata jak byłem z Waszym biurem nad Bajkałem. Wtedy to był mój prezent na 70-te moje urodziny. Zostały miłe wspomnienia, do których stale powracam.
PS. Jeszcze mam nasiona limby, z których robię Limbówkę.
Przemek Grześkowiak
Rewelacyjnie przygotowany wyjazd, który był "uszyty" przez Szerokie Tory dla naszej indywidualnej 12-osobowej grupy. Na szczególne uznanie zasługuje nasza Wspaniała
i przemiła przewodniczka Julka, gdzie jej profesjonalne podejście do zwiedzania towarzyszyło nam w każdym dniu pobytu.