Biuro Podróży Szerokie Tory

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów

Paweł Andruszkiewicz

Dziś rano wróciliśmy do Warszawy z naszego dwutygodniowego wyjazdu do Uzbekistanu organizowanego przez biuro Szerokie Tory. Nasza wyprawa była naprawdę wyjątkowa! Uzbekistan nas zachwycił. W ciągu naszej podróży mogliśmy poznać fascynującą historię tego kraju, wspaniałe zabytki oraz przyrodę. Były także okazje do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Przejazdy pociągiem wagonami plackartnymi, picie herbaty parzonej z wody z kipiatoka, czy widok rdzewiejących wraków na dnie Morza Aralskiego, które odeszło pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Takich wspomnień jest dużo więcej. Składamy wyrazy uznania za przygotowanie znakomitego programu wyjazdu, który pozwolił nam poznać różne oblicza Uzbekistanu. Jednak nawet najlepiej przygotowany program zawiedzie bez przewodników, którzy spowodują, że wszystko będzie sprawnie działać, a uczestnicy stworzą wakacyjną drużynę. Kapitanem naszej drużyny był Włodek Szczeciński. Włodek-człowiek orkiestra-lider, organizator i kumpel w jednym. I co ważne w tej części świata perfekcyjnie mówiący po rosyjsku. Chcemy jednak podkreślić, że poza Włodkiem naprawdę wszyscy miejscowi przewodnicy i kierowcy zajmujący się nami byli superprofesjonalistami. Wróciliśmy pełni wrażeń i snujemy już plany na następne wyjazdy. Mamy nadzieję, że znowu z Szerokimi Torami. Beata i Paweł

Opinie naszych klientów

Tomek Woźniak

Za nami już dwie wyprawy z "Szerokimi Torami", mogę więc śmiało powiedzieć, że ekipa trzyma bardzo dobry poziom. W obu podróżach towarzyszyli nam świetnie przygotowani i doświadczeni przewodnicy, a sam program był dopasowany optymalnie pod zwiedzanie. Grupy są kameralne, co sprawia, że podróż z taką ekipą się nie nudzi. Zdecydowanie jeszcze nie raz skorzystamy z oferty Szerokich Torów :)

Opinie naszych klientów

Ewa Ciepła

Tak zdecydowanie na tak

Opinie naszych klientów

Joanna Feil

Dużo jeżdżę. W różne miejsca. Na zorganizowane wycieczki, samodzielnie też. Mam skalę porównawczą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wyjazd z biurem Szerokie Tory jest jednym z najlepszych, na których byłam. Perfekcyjnie przygotowany, doskonale poprowadzony. Z całego serca polecam. Już mam zarezerwowane dwa następne wyjazdy z nimi 🙂:)

Opinie naszych klientów

Kaija Puolalainen

Cudowna wyprawa. Świetna organizacja. Polecam!

Opinie naszych klientów

Agnieszka Cybulska

Tegoroczne wakacje spędziłam z przyjaciółmi w Mongolii i nad Bajkałem w Rosji. Zazwyczaj planujemy całość wyjazdu samodzielnie, ale tym razem ze względu na specyfikę miejsc docelowych (szczególnie Mongolii, gdzie poruszać się samodzielnie nie sposób) zdecydowaliśmy się na pomoc biura Szerokie Tory. I to był strzał w przysłowiową dziesiątkę! Wszystko przebiegło perfekcyjnie. Chociaż nie mieliśmy pilota z biura to i tak cały czas czuliśmy się zaopiekowani. Jak miał na nas czekać kierowca to czekał. Jak inna grupa z biura była w pobliżu to mogliśmy do nich dołączyć. Jak przewodniczka w Mongolii miała nagły przypadek woreczka żółciowego, to już kolejnego poranka dołączyła do nas jej zastępczyni. Dodatkowo widać i czuć, że biuro się zna i kocha te kierunki. Pani Alicja zawsze cierpliwie służyła dobrą radą i wskazywała co ciekawego można zobaczyć czy smacznego zjeść. Polecam bardzo gorąco!!! I dziękuję!!!

Opinie naszych klientów

Grzegorz Głowiński

Profesjonalna i bardzo miła obsługa. w pełni polecam biuro.

Opinie naszych klientów

Krystyna Niedzielska

Wycieczka życia, wszystko na najwyższym poziomie, mogę tylko polecić , firma mega super a pilot Jędrzej świetny! To tylko kilka ostatnich z28 dniowej wyprawy

Opinie naszych klientów

Anna Szpytko

To mój pierwszy wyjazd z Szerokimi torami i na pewno nie ostatni 😉 juz przeglądam kolejne wyjazdy na rok 2025.. do zobaczenia 😍😘🤪…

Blog podróżniczy

;